Aprillikonverents 2024 “Geoloogia: kliimast ringmajanduseni”

2024. aasta Aprillikonverents toimub 5. aprillil Tallinna Tehnikaülikoolis.

Konverentsi põhiteemad on sel aastal seotud kliima ja ringmajandusega. Need märksõnad on viimastel aastatel saanud kõigile hästi tuttavaks ning paljudele geoloogidele toovad need ka leiva lauale, kuid nende geoloogiline sisu vajab jätkuvalt avamist ja tutvustamist. Lisaks on kavas ettekannete plokk "vaba mikrofon", mis koos postrite sessiooniga katab ära viimase aasta olulisemad uudised Eesti maapõuest ja merepõhjast.

Päevasele konverentsile TalTechi Mektory majas järgneb koosviibimine Nõmmel Glehni lossis. Tartust Tallinnasse ja tagasi saab tellitud bussiga. Registreerunud osalejatele pakutakse kehakinnitust nii päeval kui õhtul. Üritus on osalejatele tasuta.

Registreerumine on avatud 31. märtsini 2023 või kuni kohti jätkub.

Täpsem info ja osalejate nimekiri on leitav konverentsi kodulehel https://taltech.ee/aprillikonverents.

Aprillikonverentsi korraldab Eesti Geoloogia Selts koos Tehnikaülikooli geoloogia instituudi, Eesti Geoloogiateenistuse ja Tartu Ülikooli geoloogia osakonnaga.

Kontakt: Olle Hints, olle.hints@taltech.ee

taimesein

Sel nädalavahetusel toimub 50. teoreetilise bioloogia kevadkool

Kliimaministri visiit Tartu Ülikooli